sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 507 ürün görüntüleniyor.
17.410 ₺
12.260 ₺
20.775 ₺
14.630 ₺
29.990 ₺
21.120 ₺
Toplam 507 ürün görüntüleniyor.

TV Ünitesi

Evin sıklıkla kullanılan ortak yaşam alanlarının dekorasyonu önemlidir. Ailenin ve o evde yaşayan herkesin bir araya geldiği bu alanlarda, mobilyaların kendi başlarına göze hoş gelmesi yeterli değildir. Aynı zamanda birbirleriyle renk, tasarım ve materyal açısından uyumlu olmaları, evin genel havasına iltifat etmeleri gerekir. Evmoda farkıyla sizlerle buluşturulan TV ünitesi seçenekleri tam olarak bunu başarabilmeniz için geniş bir yelpazede sunulur. Sadece bir alt bloktan oluşan sade seçenekler olduğu gibi sol, sağ ve alt bloğun yanı sıra raf detaylarının da bulunduğu ürünler mevcuttur. Bu seçeneklerin her birinin yaratacağı hava, oluşturacağı görüntü farklıdır. Geniş ürün yelpazesinden oturma odanızı veya salonunuzu renklendirecek ürünü seçmeden önce fotoğraflarına göz atarak nasıl duracakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kitaplıklı TV Ünitesi Modelleri

Bu mobilyalar olmadan televizyonların yerleştirildiği köşelerde dikkat çekici bir boşluk kalır. Doldurulması gereken bu alanı şık ve göz alıcı bir mobilya ile kapatmak sadece dekorasyona iltifat etmekle kalmaz, aynı zamanda işlevsel de olabilir. TV ünitesinin temel amacı, televizyonun yerleştirilebileceği bir alan yaratmaktır. Gelişen dekoratif akımlarla amaç, bununla sınırlı kalmamıştır. Özellikle raf veya kitaplık ayrıntılarına sahip olan TV ünitesi modelleri, odanın daha düzgün, daha derli toplu görünmesini sağlar. Normalde koltuğun bir köşesine bırakılan kumandadan sürekli etrafta gezen kitaplara kadar birçok eşyanın koyulması için dekoratif bir alan oluşturur. Bu özelliği sayesinde iç dizayna önem verenlerin dikkatini çeken tasarım seçenekleri arasında kitaplık eklemesi olan ürün seçenekleri yer almaktadır. Daha sade bir görünüm arayanlar için tek raflı veya çift raflı modeller olduğu gibi geniş kitaplıklarla çevrelenmiş üniteler de bulunmaktadır.

Dekoratif TV Ünitesi Modelleri

Siyah, mavi, lacivert, gri, beyaz, altın ve kahverenginin her türlü tonu gibi birçok renk seçeneğinde sunulan TV ünitesi seçenekleri bulunmaktadır. Bu mobilyanın koyduğunuz odaya uyum sağlamasını istiyorsanız, genel iç dizaynın renk yelpazesine veya kullanılan materyale uygun bir seçim yaparak bunu başarabilirsiniz. Odaya girildiğinde tüm dikkatlerin ünite üzerine çekilmesini istiyorsanız, yine uyumlu ancak daha farklı bir renk ve tasarım seçerek bunu başarabilirsiniz. Modeller arasında rengin yanı sıra tasarım farklılıkları da bulunur. Zarif detaylara sahip modeller bulunduğu gibi daha gösterişli seçenekler de mevcuttur. Tüm bu detaylar, yaratmak istediğiniz hava ve oluşturmak istediğiniz atmosfer göz önünde bulundurularak seçildiğinde olabilecek en ideal sonuçlara ulaşabilir ve iç dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.