sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 593 ürün görüntüleniyor.
Toplam 593 ürün görüntüleniyor.

Genç Odaları, Özgür Bireyler İçin Özgür Yaşam Alanları

“Gençlerimiz özgür bir birey olduklarının bilinciyle yetişsin” istiyorsanız, onlara kendi odasını hazırlamakla başlamalıyız. Genç odaları, sadece bir takım mobilyalar bütünü değildir. Çocuğunuzun, çocukluk çağında oynayacağı, gençlik çağında hayata hazırlanacağı bir yaşam alanıdır. Doğru yatak tercihleri uyku kalitelerini arttırır. Doğru mobilya tercihi her türlü yaralanma riskinden korur. Doğru renk tercihi hayal dünyalarını etkiler. Doğru çalışma odası tercihi ise derslerine odaklanmalarına ve okullarında başarılı olmalarına yardımcı olur. Bunlar çok önemli diyorsanız, haydi, Evmoda’nın tam da sizler için hazırladığı, Modern Genç Odası Takımları ile tanışma zamanı.

Genç odaları, çocuğunuzun yetişme çağına eşlik ederler. Mobilyanızı tercih etmeden, genç odasının hangi yaşlar arasında kullanılacağını düşünmeniz önerilir. Örnek olarak, 3-6 yaş aralığında, daha okula gitmeyen çocuğunuz için oyuncaklarını saklayacağı depolama alanları gerekir. Yatağında düşme riskine karşı korkuluklar kullanılır. Mobilya tasarımlarında sivri köşelerden uzak durularak yaralanmalardan korunur. Eğer 7-13 yaş arasında da Genç Odanız kullanılacaksa, Evmoda’nın sizlere tavsiyesi, ders çalışma alanlarının da sürece dahil olmasıdır. Yataklarda korkuluklar eskisi kadar önemli değilken, bu yaş aralığı için çalışma masası ve yanında kitaplarını düzenleyeceği kitaplığı hayati öneme sahiptir. Renginden tasarımına, kullanım kolaylığı sağlayan rafları ve çekmecelerine, Genç odanızda bulabileceğiniz her detay, Evmoda’nın yıllanmış tecrübesi ve birikimi sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla bulmanız içindir. Özetle, Genç Odası Takımı tercihi öncesi çocuğunuzun hangi yaşlar aralığında olduğunu ve ne kadar kullanacağını düşünmeniz oldukça önemli.

Modern Çizgiler Genç Odalarında Modernliğin Genç Temsilcisi!

Evmoda Modern Genç Odalarında neler var? Öncelikle uyku kalitesi! Yatağın en doğru yerleşimi için 100x200 cm Karyola ve başlığı.. altında eşyalarını rahatlıkla yerleştirebileceği baza ve sandığı.. hemen baş ucunda özellikli komidini.. giysilerini astığı ve oyuncaklarını yerleştirdiği gardrobu ve dolabı.. çamaşırlarının ve önemli eşyalarının depolandığı şifonyeri.. ders çalıştığı çalışma masası.. Ve kitaplarını yerleştirdiği kitaplığı! Modern Genç Odası Takımlarında, tamamında modern çizgilerle çocuğunuzun fikir dünyasını pozitif etkiyecek renkli tasarımlar.. kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü dayanıklılık.. ergonomik yapısında güçlü iskelet, fırınlanmış ahşap omurga, ceviz, gürgen, kayın.. metal destekler.. çocuğunuzu ve sizi üzücü kazalardan koruyacak özel korunaklı tasarım, sivri köşeler yerine yumuşak köşeler..  özel çekmece ve raf dizaynları, askılıklar ve dolaplarda geniş kullanım seçenekleri.. kansorejen maddeden uzak sadece doğal malzemeler.. Evmoda Modern Genç Odalarında, size ve ailenizin genç üyesine, hayallerinizdeki özgür ve özgün mekanı sunmak için ne lazımsa var!

Evmoda’nın Avantajlı Dünyasından Gençlere Modern Mobilyalar!

Evmoda’nın avantajlarından bahsetmemek olmaz. Evmoda, Modern Genç Odası Takımlarındaki indirimler, kampanyalar ile daima kazançlı alışveriş yapmanızı sağlıyor. Evmoda seçtiğiniz genç odanızı evinize kadar, Tüm Türkiye’ye gönderiyor. Tüm Modern Genç Odaları Takımlarını 2 yıl garantiliyor. Elden taksit seçeneğini sunuyor. Kendi bankanızdan taksitle alışveriş yapabilme imkanı veriyor. Evmoda kalitesini iç mimar seçimi ile alacağınız bu harika Genç Odaları hemen yanıbaşınızda ya da bir tık uzaklığınızda.

Siz de vakit kaybetmeden Evmoda’ya gelin. Modern Genç Odası Takımlarımızla tanışın. Çocuğunuza hayatının en güzel yıllarında eşlik edecek, ona özgürlük ve mutluluk alanı olacak takımınızı uygun fiyatlarla ve kampanyalarla alın. Modern Genç Odası Takımlarıyla genç odanıza modern tasarımları taşıyın, en trend en moda dizaynlarla çocuğunuzun gelişiminde ona yardımcı olun!

Modern Genç Odası Takımlarında aklınızda ne varsa, Evmoda!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.