sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 1158 ürün görüntüleniyor.
Toplam 1158 ürün görüntüleniyor.

Yemek Odası Takımları

Yemek odası takımları ile şahane fırsatlar sunuyoruz. Bildiğiniz üzere yemek odalarının mobilyaları oldukça önemlidir. Hem şıklık hem de kullanışlı olma bakımından değerlendirmek gerekiyor. Aradığınız ve zevkinize hitap eden yemek odası takımlarını bir türlü bulamıyorsanız aradığınız tüm modeller burada! Evmoda olarak sayısız ürün gamı sunarak, aradığınız modelleri bulmanıza ve satın almanıza yardımcı oluyoruz. En kaliteli markaların en çarpıcı yeni sezon yemek takımlarını sunuyoruz. Tam da istediğim gibi diyebileceğiniz modelleri yakından incelemek ve zaman kaybetmeden satın almak için tek yapmanız gereken şey hızlıca ilgili kategorilerimizi ziyaret etmeniz olacaktır. Kategorimizde yer alan şahane renk ve tasarım detayları ile sunduğumu yemek odası takımları sizleri bekliyor!

Tarz ve dekorasyon olarak sizi yansıtan bir ortamda yaşamak, orada zaman geçirmeyi daha keyifli hale getirir. Sevdiklerinizle geçen dakikaları daha keyifli, biriktirilen anıları daha anlamlı kılar. Evi paylaşan her bireyin bir araya geldiği anlardan birisi yemeklerdir. Bu nedenle birlikte yenilen yemekleri hatırlanacak anlara dönüştürmek için yemek odası takımlarının özenle seçilmesi gerekir. Odanın büyüklüğü, evin genel tarzı ve kullanılan renk skalası, takımların yapıldığı materyal, tasarım ayrıntıları, odada konulacağı nokta ve daha birçok faktör yemek odası takımları seçiminde rol oynar. Birçok değişkenin olduğu bu kararda doğru sonuca ulaşmayı daha kolay hale getirmek için birçok ürün seçeneğine yer verilen bir yelpazeyi sizlerle buluşturuyoruz. Farklı renk, tasarım ve dizayn ayrıntılarına sahip bu seçenekler arasından herkes kendi evine ve zevkine uygun olana ulaşabilir.

İki, Üç, Dört ve Altı Kişilik Yemek Odası Takımları

Yemek masasının büyüklüğünü ve çevresine dizilecek sandalye sayısını etkileyecek olan bu karar, evdeki birey sayısı ve olası misafirlerle orantılı olarak seçilir. Masa büyüklüğü ise, yemek odasında konulacağı nokta ve sahip olunan boş alandan etkilenmektedir. Küçük bir alana yerleştirilen fazla büyük yemek odası takımları, sığmama riskiyle karşılaşır. O alana yerleştirilebilse dahi ölçüleri fazla geleceğinden odayı boğacaktır. Tam tersi senaryoda da benzer bir durum geçerlidir. Büyük bir alandaki küçük ölçülere sahip takımlar, boş alanı dengeli bir şekilde dolduramayacağından komik görüntüler ortaya koyacaktır. Bu nedenle ürünlerin kendi sayfalarında yer alan ölçüleri ve evinizde sahip olduğunuz boş alan göz önünde bulundurularak verilecek bir karar en ideal sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır.

Yemek Odası Takımları Modelleri

Evmoda olarak sizler sektörün lider markalarına ait yeni sezon yemek odası takımları sunuyoruz. Sunduğumuz tüm modellerin ortak özelliği ise tamamen birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olması ve eşsiz tasarımlara sahip olmasıdır. Bu nedenle uzun soluklu kullanabileceğiniz, modası geçmeyen modellerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Yemek odası takımlarımız konsol ve yemek masası, sandalyelerden oluşuyor. Mobilyaların yüzeyleri kaliteli ve dayanıklı olduğu için rahatça silebileceğiniz ve uzun süre dayanıklılık gösterdiği için eskimeyen fonksiyonlara sahiptir. Standart ölçülerin yanı sıra bazı özel ölçülerden oluşmuş takımlarımız da bulunuyor. Tüm takımlarımızda işçilik titizliği ve tasarım çizgileri direk göze çarpıyor. Usta ve profesyonel olarak hazırlanan takımlarımız arasından hem zevkinize hem de bütçenize hitap eden modelleri bulmanız mümkündür. Kategorimizde;

• Avangart yemek odası takımı

• Klasik yemek odası takımı

• Otantik yemek odası takımı

• Modern takımlar

• Yemek masası modelleri

• Konsollar

• Vitrinler

• Sandalye modelleri

• Konsol ve konsol aynaları modelleri

• Vintage yemek odaları

• Ekonomik ve her bütçeye hitap eden yemek odası takımları

Sayısız model ve seçenek sunuluyor. İhtiyaçlarınıza cevap verirken aynı zamanda evinizin havasını da değiştirecek bu modelleri yakından incelemeyi unutmayın. Beğendiğiniz modelleri anında güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Sunduğumuz tüm modeller tamamen Evmoda güvencesi altındadır. Bu nedenle içiniz ferah bir şekilde size ve bütçenize hitap eden yemek odası mobilyalarınızı satın alabilirsiniz.

Bench ve Konsol ile Yemek Odası Takımları

Modern ve şık görünümlü yemek odası takımları, bir masa ve sandalyelerden çok daha fazlasına sahiptir. Zarif detaylara sahip bir konsol veya yemek masasının yanına yerleştirilmiş bir bench görünümü zenginleştirecek ve daha modern bir hava katacaktır. Bu ufak dokunuşlar güzel bir dekorasyon ve göz alıcı bir dekorasyon arasındaki ince çizgiyi belirleyen ayrıntılardır. Masa ve sandalyelerle renk ve tasarım açısından uyum gösteren bu mobilyalar, evin genel havasına da iltifat eder özelliktedir. Konsol üzerine yerleştirilmiş bir ayna ışığı yansıtacağından koyulduğu odayı daha büyük ve daha ferah gösterecektir. Bunun gibi ufak dokunuşlar eklemek istiyorsanız hayallerinizdeki takımı aldıktan sonra tekli alım fırsatı sunulan mobilyaları da alışveriş sepetinize ekleyerek yemek odanızı geliştirebilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Fiyatları

Yemek odası takımları için sunduğumuz model seçeneği kadar fiyat seçenekleri de yer alıyor. Tüm modellerimizin fiyatları bazı detaylara göre farklılık gösterdiği için fiyat detaylarını kategori ziyareti yaparak öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.