sadsad x
asdasd
Oturma Odasınız için 6 TV Ünitesi Tasarım Fikirleri

Oturma Odasınız için 6 TV Ünitesi Tasarım Fikirleri

26 Şubat 2020

TV ve Duvar Üniteleri şık camdan parlak panellere kadar tasarımda oldukça uzun bir yol kat etti. Oturma odanızdaki birimler için tasarım fikirlerimiz, ufkunuzu açacak.

Bugün TV üniteleri hem amaç hem de işlevsellik açısından çok yönlü hale geldi. TV setleri artık, izleyicileri bir futbol maçına veya gişe rekorları kıran filmi izlemeye mahkum ediyor. Evlerde, sakinlerin TV üniteleri, ev sinema sistemleri ve diğer eğlence cihazları için özel alanları vardır.

Bu nedenle TV üniteleri, ev iç tasarımının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Bu vazgeçilmez bir tarz. Hatta odanızın görünümünü birkaç kat yükseltebilir. Her durumda, TV ünitenizin yapısının odanızın yaşam boyutlarına uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Ve böylece  size oturma odanız için ideal TV ünitesi tasarımları sunuyoruz . Çeşitli oda boyutlarına uyarlanabilir ve bakması muhteşem olanlar!

Çağdaş TV Ünitesi Tasarımı

TV Ekranınızı her iki tarafı ahşap panele ve temiz tasarımlı raflara karşı yerleştirin. Çağdaş TV üniteleri çekici ve ince bir yapıya sahiptir. Yeni plazma veya LED televizyonunuz kesinlikle basit bir masa üstünde dahi iyi görünüyorlar. Rafları ve dolapları da birlikte kullanmak, TV ünitenizi oturma odanızın gösteriş alanına çevirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ailenizi bir daha davet edişinizde, raflarda ilgilerini çekebilecek objeler dikkatlerinden kaçmayacak.

Şık TV Ünitesi Tasarımı

Temiz ve şık bir görünüm için TV’nizi bir dolap üzerine duvara monte edin.  Şık TV üniteleri, salon veya aile odaları için mükemmel bir seçimdir. Bu tip bir ünitenin herhangi bir alana sığması kolaydır ve daha az yer kaplar. Duvara monte edilmiş TV üniteleri apartman komplekslerinde sıcak bir trend haline geldi.

Düşük Raflı TV Ünitesi Tasarımı

Küçük oturma odaları için mükemmel bir seçimdir. Oturma odanızda TV'den çok daha fazla ürünü bir arada tutabileceğiniz, alçak bir raftan gereksinimlerinize göre ölçülen birimlere kadar, buradaki kararınız oturma odanızın boyutuna bağlıdır. Kitaplar, DVD, CD çalar veya diğer küçük eşyalar alçak TV ünitelerinin raflarına konulabilir.

Duvar Tipi TV Ünitesi Tasarımı

Şık TV üniteleri zevkinize uygun değilse ve duvara monte edilmiş bir TV ünitesi tercihinize uygunsa renk tercihine ihtiyacınız vardır.  Bunlar, oturma odanızın dikey alanını kullanan kendi kendini destekleyen birimlerdir. Metalik veya başka bir ışıltılı çerçeve ile bu uzun ve duvara sabit üniteler, mutfak veya yemek odasından en sevdikleri TV şovlarının tadını çıkarmak isteyenler için idealdir.

Ahşap TV Ünitesi Tasarımı

Oturma odanızın güzelliği duvarlarınızın dokusunda yatar. Ahşaptan yapılmış TV üniteleri, oturma odanızın genel dekoruna müdahale etmeden renk ve görsel farklılaşma sağlar. Ahşap konfor ve çekiciliği kazanır ve bu tür TV üniteleri düz ve temiz çizgilerle karakterize edilir.

 

Cam TV Ünitesi Tasarımları

İskandinav tarzı iç mekan tasarımı temiz ve ferah alanların karakteristiğidir. Cam üniteler alanları aydınlatır ve oturma odalarını da canlandırır.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.