sadsad x
asdasd
TV İzlerken Rahatınıza Bakın: Salıncak

TV İzlerken Rahatınıza Bakın: Salıncak

26 Kasım 2020

TV izlerken, bahçenizde havuz kenarında dinlenirken ya da yatak odanızda kendinize özel bir köşe kurmak isterken kısacası nerede isterseniz size apayrı bir dinlenme konforu sağlayan bir mobilyamız var: Salıncak.

Salıncak mobilyalarımız farklı renk ve tasarımlar ile evinizin gerek bahçe kısmına gerekse iç mekân olarak oturma odası, salon ya da yatak odasına kurabileceğiniz tarzda uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. İşte size birbirinden güzel harika salıncak mobilya önerilerimiz:

1.   Bülbül Yuvası Askılı Hamak Salıncak

Listemizin ilk sırası en çok tercih edilen salıncak türü olan bülbül yuvası askılı hamak salıncak. Oldukça esnek ve rahat olan bu salıncak ürünümüz daha çok bahçe ve dış mekâna göre tasarlanmıştır. Ancak iç mekân kullanımı için de oldukça uyumlu bir mobilyadır. Salıncak 100 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Şekil 1 Bülbül Yuvası Askılı Hamak Salıncak

 

2.   Füme Hamak Salıncak

Çocukluğunuzdaki salıncak keyfini evinizin içerisinde ya da bahçenizde yaşamak isterseniz size önerimiz kesinlikle; Huzur Askılı Füme Hamak Salıncak. Bir Kalın ve iki ince kordon olarak tasarlanan bu özel salıncak 150 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip olup 130 x 230 cm boyutlarındadır.

Şekil 2 Füme Hamak Salıncak

 

3.   Şapkalı Bahçe Salıncağı

Havuz başında yazın tadını çıkartmak için bir de şapkalı bahçe salıncak çok iyi bir seçimdir. Bu yüzden farklı renk ve yapılarda şapkalı bahçe salıncağını günün her saati için kullanıma uygundur. 150 kg’a kadar ağırlığa dayanaklı olan bu salıncaklar ile yazın keyfini çıkartın.

Şekil 3 Şapkalı Bahçe Salıncağı

 

4.   Egzotik Çift Kişilik Salıncak

175x230 cm ebatlarında olan bu salıncak ürünümüz çiftler için özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü iç ve dış mekânda kullanıma uygun olan Egzotik Çift kişilik salıncak bulunduğunuz yerde konforun tadını partneriniz ile birlikte yaşamanızı sağlayacak.

Şekil 4 Egzotik Çift Kişilik Salıncak

 

5.   Eyfel Kulesi Hamak Bahçe Salıncağı

Biraz daha modern bir tasarım ile günümüz görsel zevklerine hitap ederek tasarlanmış Eyfel Kulesi Hamak Bahçe Salıncağı balkonunuz için paha biçilmezdir. 110x196 cm ebadında olan bu salıncağımız 100 kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.

Şekil 5 Eyfel Kulesi hamak Bahçe Salıncağı

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.