sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.
12.560 ₺
8.845 ₺
15.850 ₺
11.160 ₺
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Tv Koltukları: Evde Dinlenme Tesisi!

Tv koltuğu ya da baba koltuğu. Adına istediğinizi diyebilirsiniz ama evdeki bu rahatlık istasyonunu bilmeyen yok! Bir dinlenme tesisi! Televizyon karşısında akşam yorgunluğu atmak isteyen, otururken-okurken-ayaklarınızı uzatırken masaj yaptırmak isteyen herkese, ailenin tüm üyelerine kendilerini şımartma alanı! Ekstra iddialı tasarımıyla odanızda bir gözalıcılık. Tv koltukları, alışılageldik koltuk mantığından oldukça uzak konfor durakları olarak, her zamanki gibi en iyi seçenekler ve en harika avantajlarla Evmoda’da. Evmoda Tv koltuğu denilince akla gelen her tarzı, rengi, dizaynı ve rahatlığı sizler için hazırlıyor.

Tv koltuğu ne işe yarar? Çay-kahve molalarının en güzel anlarını paylaşacağınız, Televizyon karşısında hafif uyuklayarak dinleneceğiniz bir partner o. Kitap okuma  saatlerinizi konforlu ortamıyla yükseltecek.. sizi şımartacak.. ayaklarınızı uzatacağınız.. kestireceğiniz.. televizyon izleyeceğiniz.. size ait bir lüksün adı Tv koltuğu. Diğer mobilyalarınızla, takımlarınızla uyumu, göz kamaştırıcı dizaynı sunan bir başat aktör! Tv koltukları, tüm mobilyalarınız bir yana, tv koltuğu bir yana diyebileceğiniz size özel bir mobilya!

Evmoda Tv Koltukları Masaj Yapıyor!

Evmoda Tv koltuklarında neler var, haydi beraber bakalım. Evmoda Tv koltukları renk paletleriyle göze çarpıyor. Dikkat çeken hardal, yeşil, turkuaz gibi renkler.. ya da daha pastel tercihler için kahverengi, gri ve siyah gibi renklerle her zevke ulaşıyor. 1.sınıf silinebilir kumaşı sayesinde temizliği kolay. Modern, klasik, retro, art deco, avangard gibi her sanat anlayışına uyumlandırılacak seçeneklerle odanıza şıklık katıyor. Bütün tv koltuklarında ayak uzatma modülleri bulunuyor. Tüm Evmoda Tv koltukları masaj yapıyor!! Rahat oturum için en kaliteli sünger tercih ediliyor. Ve sağlam iskelet yapısı uzun ömürlü kullanımı ve ergonomik yapısı kullanım kolaylığını sağlıyor. Tv koltuklarında sıvı geçirmeyen kumaşı sayesinde kötü talih eseri kazalar en kolay şekilde atlatılıyor. Evmoda tüm Tv koltuklarında tam da aklınızdaki rahatlığı ve konforu sunuyor.

En uygun Fiyatlarla En kaliteli Tv Koltuğu, Evmoda’da!

Evmoda avantajları neler? Saymakla biter mi? Tv koltuklarımız 2 yıl garantili. Evmoda kalitesiyle anında Türkiye’nin her yerine kargolama ve elden taksitle alışveriş imkanı.. bankanızdan istediğiniz miktarda taksit seçeneği ve iç mimar seçimi.. Evmoda 2021 koleksiyonu özel parçalarında aradığınız Tv koltuğunu bulmak sadece an meselesi.

Siz de Evmoda Showroomlarına gelin, evde konfor tesisiniz Tv koltuğunuzu alın, televizyonunuzun karşısına yerleştirin. Rahatlığın huzurun ve konforun alışılmadık benzersizliğine alışın! Ayaklarınızı uzatın, mutlu olun! Evmoda Tv koltuklarında dinlenin.

Tv koltuğu denilince aklınızda ne varsa, Evmoda!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.