sadsad x
asdasd
Teslimat ve Montaj

Türkiye'nin Her Noktasına Ürün Teslimatı

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarda mevcut ise İstanbul içerisine 5 iş gününde diğer illere ise en geç 12 iş gününde teslim edilecektir.Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda bulunmuyor ise İstanbul içine 15 ila 25 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. İl dışı bir adrese teslim yapılacaksa bu durumda 19 ila 29 iş günü içerisinde kapınıza gelecektir. Eğer siparişiniz yurt dışından olacak ise 30 ila 45 iş günü içerisinde teslimatı yapılacaktır. Siparişlerin hazırlanamaması ve yetiştirilememesi durumunda Evmoda teslimat ekibi tarafından ön bilgilendirme yapılacaktır.

Evmoda.com.tr adresinden ya da Evmoda mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde, siparişleriniz İstanbul içi nakliye ve montaj uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Evmoda Mobilya, 20000TL ve üzeri alışverişlerinizde İstanbul dışı Türkiye’nin her yerine(merkez ilçelerine) anlaşmalı olduğumuz kurumsal lojistik firmaları ile kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz, montaj ücreti size aittir. Montaj ücreti alınan ürüne göre değişiklik göstereceğinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

20.000TL altı İstanbul dışı diğer illerin daire içine nakliye ve montaj ücreti ve oranları aşağıdaki gibidir. Oranlar alışveriş tutarlarına göre yüzdelik olarak +bakiyenize yansıyacaktır.


Ürünleriniz ile ilgili sipariş,teslimat ve montaj hakkında sorularınız için 0212 505 54 54 nolu numaralı telefonun diğer ucunda sizleri bekliyoruz.


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.