sadsad x
asdasd
uye-ol-yuzde-20-kazan-pop-up.jpg (114 KB)
Neden İç Mimar Desteği Almalıyız?

Neden İç Mimar Desteği Almalıyız?

27 Mart 2020

Mobilya seçiminde evimizin daha ferah ve isteğimize uygun görünmesini sağlamak için mutlaka bir takım önemli noktalara özen göstermemiz gerekmektedir. Bu özeni gösterirken de mobilyada iç mimar desteği alabiliriz. Günümüzde dekorasyon konusu basit gibi görünmektedir fakat aslında uğraştırıcı ve ciddi anlamda bilgi birikiminin gerektiği bir alandır. Bu nedenle eğer dekorasyonu yapacak kişi deneyime sahip değilse mutlaka bir iç mimardan destek alması gerekiyor. Çünkü bu konuda destek alınmayan mekanlarda maalesef uyumsuz ve karman çorban bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

İç mimardan nasıl destek alınır?

Eğer evinizi, odanızı, mekanınızı dekore etmek istiyorsanız, mutlaka alanında uzman ve referanslarını kontrol edebileceğiniz bir iç mimardan destek almanız gerekecek. İç mimarlar sadece mekanı dekore etmekle kalmaz aynı zamanda evin daha fonksiyonel bir biçimde kullanılmasını sağlamak için de çalışır. Örneğin aklınıza hiç gelmeyecek bir alana gizli ve birçok amaca hizmet edecek dolaplar yerleştirerek sizlere harika bölmeler oluşturabilir. Bu bölmeler hem estetik anlamda şık durur hem de mekanda alandan tasarruf etmenizi sağlar. Koltuk takımı, yatak odası takımı ve yemek odası takımı seçimlerinizde sizlere oldukça katkı sağlayacaktır.

Mobilya satın alırken iç mimar desteği birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu avantajları şu şekilde listelememiz mümkün olacaktır:

-  Yaratıcı mekanlar ortaya çıkarılır. İç mimarlar, dekorasyon anlamında eğitim almış ve profesyonel çalışmalar yürüten kişilerdir. Bu nedenle de yaşam alanlarınızın her metrekaresini değerlendirerek farklı ve yaratıcı çalışmalar ortaya koyabilirler.

-   Düşük bütçelerle harikalar yaratmanızı sağlar. Bir iç mimar ile mobilya satın almanız, gereksiz masraftan kaçınmanızı sağlayacaktır. Bu sayede de düşük bütçelerle harika yaşam alanlarına kavuşabileceksiniz.

-   Ev dekorasyonu sırasında iç mimar ile çalışmak kısa bir sürede en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır. Örneğin tek başınıza herhangi bir bilginiz olmadan mobilya satın almaya çıkarsanız kafa karışıklığı yaşayabilir ve kararsızlıktan ötürü zaman kaybedebilirsiniz. Bununla beraber yanlış mobilya satın alma riski de ortaya çıkabilmektedir. Fakat bir iç mimarla beraber mobilya satın alırsanız hem kısa sürede hem de düşük maliyetlerle istediğiniz yaşam alanını yaratmış olursunuz.

Örneğin modern yapıda bir salon yaratmak istiyorsunuz diyelim. Evmoda’da yer alan birçok köşe koltuk takımını iç mimarla beraber inceleyebilir ve salonunuza uygun bir takımı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.