sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
7.620 ₺
5.365 ₺
5.955 ₺
4.195 ₺
12.590 ₺
8.865 ₺
5.685 ₺
4.005 ₺
7.185 ₺
5.160 ₺
9.080 ₺
7.895 ₺
8.570 ₺
6.035 ₺
7.620 ₺
5.365 ₺
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Montessori Karyola Yatak Takımı

Montessori yatak takımı ile Montessori'den ilham alan bir yatak odası tasarlamak, tüm ebeveynlerin dikkate alması gereken bir özelliktir. İster ebeveynlik oyununda yeni olun, isterse bir süredir sahnede bulunun, Montessori Yöntemi'ni duymuş olabilirsiniz. En yaygın olarak bir eğitim müfredatı olarak bilinen, Montessori veya çocuk merkezli bir alan yaratma fikri sınıftan çok uzaklara yayıldı.

Dünyanın dört bir yanındaki ebeveynler, çocuklarını ilk günden itibaren büyütmek için bu yaklaşımı benimsemişlerdir. Artık mesele sadece bir sınıf ortamında eğitimle değil, daha ziyade çocuğun evde, okulda ve toplumda tüm eğitimiyle ilgilidir.

Montessori Yatak Ne Zaman Kullanılır?

Bildiğimiz ve araştırmaların sürekli olarak gösterdiği gibi, çocuklarımızın eğitimi doğumdan itibaren evde başlar. Bebekler, küçük zihinlerinin ve bedenlerinin hayatlarının ilk yılında yaşayacağı en büyük gelişme ile hızlı bir ateş hızında öğrenirler. Ebeveynlerin başından itibaren bebeklerinin resmi eğitimi için bir plan hazırlamalarına gerek olmasa da konu öğretme olduğunda evde benimseyecek bir yaklaşıma karar vermek önemlidir.

Siz de çocuğunuzun zihinsel ve mental gelişimine en iyi şekilde destek vermek istiyorsanız hemen Montessori Yatak Takımlarımızı incelemeye başlayın.

Montessori yatakları, metodun gelişimi yönünde 0-6 yaş arası çocukların, anne babalarından bağımsız olarak yataklarına girip çıkmalarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Montessori yataklar bebeklerinize göre veya çocuklarınızın boyuna göre hazırlanabilmektedir.

Montessori Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Montessori eğitiminin temel ilkelerinden biri, Montessori'den esinlenilmiş bir yatak odası tasarlarken de ana düşünce olan çocuğa saygı duymaktır. Çocuğun uyku alanıyla başlamak bu konseptin ayrılmaz bir parçasıdır çünkü geleneksel Montessori yer yatağı hareket özgürlüğüne izin verir, bağımsızlığı destekler, çocuğu güçlendirir ve odanın diğer bileşenlerine serbestçe erişmesine izin verir.


Montessori çocuk karyolası alırken doğal yapıda olmasına ve sağlıklı kanserojen madde içermeyen malzemelerden yapıldığı kontrol edilmeli. Ahşap malzemenin kaliteli olmasına, çocuğa zarar vermeyecek yapıda olmasına dikkat edebilirsiniz. 

Montessori Yatak FaydalarıBağımsızlık ve özerklik kurmak

- Mekânsal farkındalık geliştirmek

- Fiziksel sınırları öğretmek

- Öz disiplini teşvik etmek

- Sağlıklı uyku düzenini teşvik etmek

Bu güzel tasarlanmış Montessori yatak takımı, yalnızca ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak çeşitli konfigürasyonlarla sunulmakla kalmaz, aynı zamanda ayarlanabilir çerçeve çocuğunuzla birlikte büyüyerek çocuğunuzun odasının temelini oluşturur. Ek olarak, farklı yaşlardaki çocuklar için ortak bir yatak odası oluşturuyorsanız, yatakları kendi ihtiyaçlarına göre yeniden yapılandırabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.