sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 288 ürün görüntüleniyor.
Toplam 288 ürün görüntüleniyor.

Sofralarınız Modern Yemek Takımları ile Kurulsun!

Yemek odası ailenin bir araya geldiği, kıymetli misafirlerin ağırlandığı evin en özel mekanlarından. Bazen ayrı odada, bazen de salonla eklentili olan yemek odası takımları evin dekorasyonunda çok büyük öneme sahip. Kullanışlı  ve dayanıklı olmasının yanında evin kalanıyla ve salonla uyumlu olması da kullanıcıların en öncelikli isteklerinden. Evmoda, tam da size uygun bir koleksiyon tasarladı ve gururla sundu: “Evmoda Modern Yemek Odası Takımları” !

Modern Yemek Odası Takımları, adı üzerinde, odanıza ve evinize modernist çizgilerle geliyor. Evde modernlik nedir, diye sorabilirsiniz. En yeni trendlerle, kullanışlı, dayanıklı, ergonomik tasarımların, modaya ve dönemin sanat anlayışına göre mobilyanız için yorumlanması diyebiliriz. Bazen minimalist tasarımlarla da desteklenen modern yemek takımları, odanıza hem sadelik hem de şıklık katacak. Kullanım kolaylığı sizi rahatlatacak, misafirlerinizi mest edecek, odanıza harika bir görünüm sağlayacak. Modern Yemek Takımları ile hem siz hem de kıymetli misafirleriniz ve aileniz çok mutlu, çok memnun.

Modern Yemek Takımları Derken?

Peki, Modern Yemek Takımlarının özellikleri nelerdir? Modern Yemek Takımları masa, saldalyeler, tercih ettiğiniz takıma göre benchler ve orta sehpalar, bir konsol ve aynasından oluşmakta. Konsolun içinde kullanım koaylığına göre tasarlanmış çekmecelere masanızdaki çekmece de eşlik eder. Masanızın açılır kaşıklık bölümü tam size ve misafirlerinizi ağırladığınız zaman ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilir. Masanız lazım olma durumuna göre genişler, ek parçası ile kalabalık sofraların yükünü kaldırır. Saldalyeleriniz dayanıklı ve uzun süre kullanıma hazır üretilir. Konsol ve aynası, odanıza derinlik katmak, salon takımlarınızla uyumu sağlamak ve odanıza şıklık katmak için hemen yanınızdadır. Üstelik özel tasarım rafları ile aklınıza bile gelmeyecek ihtiyaçlarınız için kullanım kolaylığı sağlar. Doğru aydınlatmayla odanıza pırıl pırıl bir manzara katar. Size ve ailenize salonunuzda ya da yemek odanızda sanat eseri keyfi verir.

Modern Yemek Odası Takımlarının özellikleri ve avantajları saymakla bitmiyor. Saldalyelerde ve benchlerde kullanılan kumaş her kullanıcının aklındaki soru. Evmoda, yemek masasında yaşanabilecek her türlü talihsizliğe karşı kumaşları kolay temizlenebilir kumaşlardan kullanıyor. Sizi ve sevdiklerinizi her türlü can sıkıntısından korumak için. Sandalyeler, rahatlık ve konfor temellerinde üretiliyor, kullanışlılık uzun ömürlülük için kaliteli malzeme ile destekleniyor. Üstelik tamamı bütçe ve kullanıcı dostu mantıkla üretiliyor. Evmoda, Modern Yemek Takımları ile yeni dönemin tüm modern ve trend akımlarını evinize taşıyor.

Peki, Evmoda Hangi Avantajları Sunuyor?

Evmoda avantajları nelerdir? Evmoda kalitesi ile alışveriş yapmaya ek olarak kolay ödeme seçenekleri, iki yıl garanti ile tüm Türkiye’ye kargolama ve daha bir sürü şey. 2021 koleksiyonlarını uygun fiyata alma, takım parçalarını tekil sipariş edebilme de yanında.

Siz de ailenizle ve misafirlerinizle şıklık, sanat ve modernlik dolu bir öğün paylaşmak istiyorsanız, aradığınız yemek takımları Evmoda’da. Evmoda, Modern Yemek Takımları koleksiyonunda!

Evmoda, aklında ne varsa!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.