sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.

Genç Odası Takımı Modelleri

Genç odası tasarımı yaparken çocuğunuzun neyi sevdiğini düşünün ve yatak odasını onların bakış açısıyla görmeye çalışın. Uyumak için bir yerden daha fazlasıdır. Genç odası, çocuğunuzun yetişkinlerin talepleri ve kuralları dünyasından kaçtığı yerdir. Bir gencin kendini tam olarak ifade edebileceği birkaç yer vardır ve yatak odası genellikle onların en iyi seçimidir.

Tam da bu noktada Evmoda genç odası takımları buna göre tasarlanmıştır. Çocuklarınızın kendini özgür ve rahat hissedeceği bir alan yaratmak istiyorsanız hemen genç odası takımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Genç Odası Takımı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir genç odası tasarlarken, güncel havalı yatak odası fikirlerinin yanı sıra çocuğunuzun kişisel zevkini de göz önünde bulundurun. Bazı sevimli oda fikirleri, eğlenceli duvar kağıtları ve işlevsel mobilyalar içerebilir. Çocuğunuzla, kendilerini ifade etmelerine ve odasında eğlenmelerine izin verebileceğiniz yollar hakkında beyin fırtınası yapın.

Genç Yatak Odası Fikirleri Onların Kim Olduklarını Temsil Etmelidir

Günümüzün gençleri tasarım bilincine sahip ve en son trendlerden haberdar. Ancak çocukluk ve yetişkinlik arasında bölünmüş durumdalar. Çoğu genç, vazgeçmeye hazır olmadıkları sevgili oyuncaklara sahiptir, ancak çocukluk odalarından daha eski ve daha sofistike bir oda ararlar. Bir genç, zamanlarının çoğunu rahatça geçirebilecekleri mini, müstakil daireleri olarak odalarına yaklaşımı çok takdir edeceklerdir.

Bir gencin odası, bir uyku alanından daha fazlasıdır. Bağımsızlıklarını keşfetmeye başladıklarında, takılabilecekleri, ders çalışabilecekleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri bir odaya sahip olmak neredeyse uyku kadar önemlidir. Ve genç odası dekorunun sosyal yönü büyüktür. Aşağıdaki alanları odasına yaratıcı bir şekilde dahil etmek için çocuğunuzla birlikte çalışın:

- Rahat uyku alanı

- Özelleştirilmiş çalışma alanı

- Arkadaşlarla vakit geçireceği bir alan

Modern tarzda genç odası takımı satın alabileceğiniz gibi country tarzda veya daha farklı tarzda takımlar da tercih edebilirsiniz. Gardrop, karyola, komodin gibi birincil parçaların yanında çalışma masası, şifonyer, kitaplık, sandalye gibi parçaları da ekleyebilirsiniz.

Evmoda Genç Odası Özellikleri

Evmoda’da çocuğunuzun yatak odası küçük bir alansa, çok amaçlı oda ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı yaklaşımlar kullanan tasarımlara sahiptir. Havalı oda dekoru tasarlamak için bu yerden kazandıran belli başlı özellikler şunlardır:

- Çalışma masasının üstünde ve altında saklama alanı bulunan dikey çalışma alanı

- Küçük masaların dağınık olmasını önlemek için mantar tahtalar veya manyetik kuru silme tahtaları

- Arkadaşların dinlenebileceği, yatağın ayağına karşı küçük bir bank

- Yerden tasarruf etmek için duvardaki başlık etiketi

- Küçük bir alan masası seçeneği olarak ince kanepe masası

Sitemizde bu özelliklere ve zevkinize uygun çocuk odası takımı, genç odası takımı veya bebek odası takımı modelleri bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kaliteli takımları inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.