sadsad x
asdasd
Her Tarza Uygun Berjer Modelleri

Her Tarza Uygun Berjer Modelleri

05 Mart 2020

Berjerler, koltuk takımlarının tamamlayıcısı olması ile önemli bir konumda yer almaktadır. Özellikle estetik açıdan çeşitlilik sunması ile her tür koltuk takımını farklı bir berjer ile farklı bir yapıya sokmak mümkün olmaktadır. Kısacası eski tarz bir koltuk takımına modern bir berjer ekleyerek klasik-modern bir takım elde ederken, modern bir koltuk takımına klasik bir berjer ekleyerek modern geçişleri olan klasik bir görünüm elde etmek mümkündür. Hatta sürekli aynı tarzdan sıkılanlar için sadece berjerlerini değiştirerek sanki yeni bir koltuk takımı almış havası katmak mümkün olmaktadır.

Evmoda olarak sizlere bu bağlamda sınırsız çeşitlikte her tarza uygun berjer modelleri sunmaktayız. Hem renk hem model ve hem de kumaş çeşitliliği ile sizlere sadece beğenip almak kalmaktadır. Tüm bunların yanında ise tüm berjer modellerinde kampanyalar ile her tarza uygun berjerler yapmakla kalmayıp her bütçeye uygun hale de getirmekteyiz. En çok tercih edilen berjer modellerimiz ise şu şekilde sıralanabilir;

1- Prada Berjer

Prada berjer, modern esintileri ile her yaşa uygun bir berjer modelidir. Turuncu renk tonlarında olan ve en önemlisi silinebilir kumaşı ile hem göze hem de ev hanımlarına hitap etmektedir. Bu yılın en çok tercih edilen modellerinden olan bu modelde 2 yıl garanti de sizlere Evmoda garantisini sunmaktadır. İsterseniz renk kartelamızı da inceleyerek kendi renginizi belirleyebilirsiniz. Ürünü incelemek için tıklayın.

berjer-cesitleri

 2- Lounge Berjer

Tam anlamıyla İtalyan kültürünü yansıtan bu model kendine has kiremit rengi ile, ahşap ve nubuk kumaş uyumu açısından benzersizdir. Sırt bölgesinden bulunan özel süngerli minder desteği ile benzersiz de bir konfor sunmaktadır. Silinebilir kumaşı ile kolay temizlik sağlarken, ahşap ayakları ile parkelerinize de zarar verme ihtimali azaltılmıştır. Ürünü incelemek için tıklayın.

berjer-modelleri

  3- Madrid Berjer

 Her tarza uygun berjer modelleri diyince elbette Madrid Berjer'den bahsetmemek olmazdı. Tam anlamıyla şatafatı, süsü ve gösterişi sevenler için yapılmış bu model özellikle varaklı modelleri sevenler için kaçırılmaması gereken bir berjerdir. İskeleti gürgen ağacından yapılmış ve ceviz ayakları ile hem şıklık hem de dayanıklılık açısından sizler için ömürlük bir berjer modeli olmaktadır. Ürünü incelemek için tıklayın.

metalli-berjer-modeli

Tüm bunların yanında Likya, Florya, Merlin, Elegance, Tesla, Hanzade ve daha birçok berjer modeli ile Evmoda mağazalarında ve internet sitemizde inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.