sadsad x
asdasd
Evinizin En Konforlu ve Fonksiyonel Köşe Koltukları

Evinizin En Konforlu ve Fonksiyonel Köşe Koltukları

27 Ocak 2020

Evlerin en çok kullanılan yerleri özellikle televizyon karşısında yer alan köşe koltuklarıdır. Bu bağlamda konforun çok önemli olduğu bu koltuklarda gelişen teknoloji ile birlikte hem konforu hem estetiği bir arada bulmakta mümkün olmaktadır. Herkesin dinlenme tarzı farklı olduğu için bunu da göz önünde bulundurarak fonksiyonel açıdan da birçok farklı model bulunmaktadır. Yatak olan, açılan geniş modeller gibi birçok farklı tarzda model bulunmaktadır.

Birçok farklı modelden bazıları ise;

1-VERA MODERN KÖŞE KOLTUK TAKIMI

Modernliğin ön planda olduğu bu takımda ahşap kasa metal ayaklar ile bütünleşerek benzersiz bir görünüm ortaya koymaktadır. İskeletinde gürgen ağacı kullanılması ile sağlamlık konusunda rakipsiz olan bu takım, rahatlık açısından da rakipsiz konumdadır. Rahat mekanizma uygulamasının kullanıldığı modelde hem geniş oturma hem de yatak olarak kullanma şansı bulunmaktadır. Bütçeleri de sarsmayan bu model en çok tercih edilen model konumundadır. Sizlere özel yaptığımız %37 indirim de kısa süreli olarak devam etmektedir.

2-NEW SCALA CHESTER KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 Tamamen chester tasarımı olan bu model harika görüntüsü ile daha gördüğünüz anda rahatlama sunmaktadır. Estetik açıdan benzersiz olan bu model genişliği ile de dikkat çekmektedir. Siyahın asilliğini modern görünüm ile taşıyan bu model tamamen el işçiliği ile yapılmıştır. Rahatlık açısından da üstün konfor sağlayan model, fonksiyonel seçimi ile yatak eklenerek her türlü olarak kullanılabilmektedir. Asaletin somutlaştırılmış hali olan bu model ile her konuda mükemmel bir köşe koltuk takımına sahip olmanız mümkün olmaktadır.

3-LEGOIS YATAKLI MODERN KÖŞE TAKIMI

Retro tarzı günümüz modernliği ile birleştiren bu model özellikle orta yaş kesim için eski günleri hatırlatan tam anlamıyla retro-modern bir görünüm ortaya koymaktadır. Keyfinize ve zevkinize göre eklemeler çıkartmalar yaparak evinize uygun büyüklükteki eklerini ayrı olarak alabilmeniz ile her bütçeye ve zevke uygundur. Beyazın şıklığı ve asilliği ile silinebilir kumaşıyla kolay temizlik imkanı sunan bu model her anlamda ev hanımlarının en beğendiği köşe koltuk takımlarından olmaktadır.

Daha birçok köşe koltuk takımı ile sizlere hizmet sunan Evmoda olarak sadece ürünlerimize bir göz atmanız yeterli olacaktır. Fiyat –kalite bağlamında alınabilecek en iyi koltuk takımları olan bu modeller özel indirimler ile sizlere bekliyor.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.