sadsad x
asdasd
Evmoda Ücretsiz Mimarlık Hizmeti

Evmoda Ücretsiz Mimarlık Hizmeti

23 Nisan 2021

Mobilya bir sanattır! Ve temel seviyede sanat akımlarını bilmeyi, onları iç mekan tasarımında kullanabilme becerisini ister. Sadece göz aşinalığınızın olduğu seçimlerden ziyade, varlığından haberinizin olmadığı mobilya beğenilerinizi gölgelerinden söküp çıkarmak mimarlık yetisi ister. Öyleyse, uyum ve harika kombinler için gelin, size iç mimar hizmetimizle destek verelim. İsterseniz sadece bir odanızı ya da dilerseniz proje halinde tüm evinizi tasarlayalım. Evmoda İç mimarlık hizmeti ile evinizi baştan yaratalım!

İç Mimarlarımız Evinizin Yeni Tasarımcısı!

Birbirinden güzel takımlar arasında kendinizi kaybolmuş mu hissettiniz, Evmoda’nın ShowRoom’larında gezerken? Hangi tarzdan başlayacağınızı bilemediniz, modern mi size uygun yoksa klasik mi? Avangard bir yemek takımı klasik bir oturma grubu ile kombinlenirse ne olur? Ya da tüm ev aynı renk takımlarla mı dizayn edilmelidir? Tek renk sadelik mi yoksa sıkıcılık mı? Tüm bu sorular aklınızı karıştırdıysa Evmoda’nın harika bir teklifi var. Evmoda ücretsiz iç mimarlık hizmeti! Evmoda Showroomlarımızda iç mimarlarımızla beraber tüm evinizi proje olarak tasarlatabilirsiniz. Ya da sadece salonunuzu, sadece yatak odanızı.. tercih size kalmış. “Her işin bir erbabı vardır” diyorsanız, en iyi destek yine Evmoda’dan, “İç Mimarlık Hizmeti!”

Harika Evler Tesadüf Değildir!

Gözalıcı evlerin ve odaların ortak bir özelliği vardır, “tasarımları arkasındaki bilgi birikimi!” Mobilya bir sanattır! Ve temel seviyede sanat akımlarını bilmeyi, onları iç mekan tasarımında kullanabilme becerisini ister. Sadece göz aşinalığınızın olduğu seçimlerden ziyade, varlığından haberinizin olmadığı mobilya beğenilerinizi gölgelerinden söküp çıkarmak mimarlık yetisi ister. Öyleyse, uyum ve harika kombinler için gelin, size iç mimar hizmetimizle destek verelim. İsterseniz sadece bir odanızı ya da dilerseniz proje halinde tüm evinizi tasarlayalım. Evmoda İç mimarlık hizmeti ile evinizi baştan yaratalım!

Mesela, koltuk Takımlarınızı, ona uygun yemek takımınızla birlikte, ruh halinizde istediğiniz değişimler ve duygulara göre ve evinizdeki yerleşeceği odanın bütünlüğüne, uyumuna göre seçelim. Yatak odanızı iyi bir uyku mantığı temelinde, tam da odanızın boyutlarına göre dizayn edelim. Yemek takımınızdaki renk ve üslup seçimlerini oturup konuşalım! Misafir ağırlama anlayışınıza ve beklentilerinize göre seçelim. Salonunuzun yapısına, koltuk takımlarının renk ve desenlerine, evinizin geri kalanıyla birlikteliğine ve göz zevkinize göre tasarlayalım. Tüm süreçte sizle sıkı bir iletişimde olalım, evinizin baştan aşağıya tasarımını beraber yapalım.

Evmoda’da İç Mimarlık Hizmetleri Tamamen Ücretsiz!

Evmoda’nın alanında yetkin iç mimarları sizi ShowRoomlarımızda misafir eder. Sizi ve istediklerinizi dinler, not eder. Önce ilk intiba için showroom’umuzu gezdirir, takımlar için verdiğiniz tepkileri not eder. Beğenilerinizi yakalamaya çalışır. Uygun bir zamanınızda randevu alarak sizi evinizde ziyaret eder. Evinizin mimar çizimlerini alarak ve arzuladığınız hayallerinizi not ederek dersine çalışmaya başlar. Tasarım süreci tamamlandığında sizi tekrar Evmoda’ya davet eder. Proje halindeki yeni evinizin simülasyonunu size sunar. Odanızın ve evinizin yeni haline bakar, değişiklikler istediğiniz yerleri belirtir, değiştirir, tam gönlünüze göre olmasını böylece sağlarsınız. Artık gerisi simüle edilmiş evinizin gerçekleştirilmesidir. Tüm bu işlemler için Evmoda herhangi bir ücret talep etmez. Size profesyonel iç mimarlarının tecrübeleriyle destek verir.

Haydi, Hayallerinizi İç Mimar Desteğiyle Gerçekleştirin

Evmoda, hayalinizdelki evi size hayallerden çıkarıp gerçeklikte yaşatmak için çalışıyor. Onlarca takım, binlerce seçenek içinden size tam lazım olanı çekip çıkarmak için “işi bilene emanet” ediyor. Evmoda kalitesi, Evmoda güveni evinize Evmoda iç mimarlık hizmeti ile geliyor.

Haydi, beklemeyin, siz de hemen Evmoda Showroomlarına gelin, iç mimarlarımızla tanışın. Evinizi baştan yaratın!

İç Mimar desteği ve tecrübesiyle gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz Evmoda’da!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.