sadsad x
asdasd

Şikâyetlerinize Hızlı Çözüm İçin Bize Yazın

Her zaman siz değerli müşterilerimizin yapmış olduğu görüş ve önerilere değer veriyoruz. Bu amaçla tüm iş süreçlerimizi yeniden yapılandırarak sizlere yüksek kalitede hizmetlerimizi sunuyoruz. Her zaman kaliteli malzeme, işçilik ve garantili ürünlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza karşılamaya yönelik mobilyalar hazırladık. Kullanımı kolay sayfalarımızda indirimli ürünlerimizi veya yeni ürünler seçeneklerini kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz ile ilgili olası şikayet veya taleplerinizde de her zaman hızlı çözümler için yanınızdayız. Bunun için tek yapmanız gerek şikâyet formunu doldurmak olacaktır. Formu eksiksiz olarak dolduktan sonra başvurunuz ile ilgili olarak size en kısa sürede geri dönüş yapılarak, sorun veya şikâyetinize yönelik süreçler başlatılır. Yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile en kısa sürede bu sorunları çözmek için hareket ederiz.

Soru veya Sorunlarınız için Evmoda Şikayet Formunu Doldurmanız Yeterlidir

İhtiyaç, talep veya sorularınız ya da şikâyetleriz için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereke Evmoda Mobilya Şikâyet Formunu eksiksiz olarak doldurmanızdır. Formunuz bize ulaştığı andan itibaren en kısa sürede ilgili departmanımız sorununuzla ilgilenerek sizinle iletişime geçer. Müşterilerimizin %100 memnuniyeti ile hareket ediyoruz. Bu sebeple de tüm başvurular en ince ayrıntısına kadar incelenerek, en hızlı şekilde çözülmesi için hareket edilir. Sizlerle aramızdaki şeffaf süreci korumak adına sürekli geri bildirimlerle size bilgi veriyoruz. Sonuç odaklı iş anlayışımızla sorunları çözmek ve olası problemleri ortadan kaldırmak için her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Önerilerini Bizim İçin Çok Değerlidir

Evmoda olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri bizim için çok önemidir. Şikâyetlerimizden öneri veya görüşlerinize kadar tüm taleplerinizi aksatmadan değerlendiriyoruz. Amacımız problemler daha ortaya çıkmadan önce belirleyerek ortadan kaldırmak, size kesintisiz ve sorunsuz hizmet sürçleri sunulmasıdır. Bu amaçla en iyi hammadde, yüksek kalitede işçilik ile mobilyalarımızı tasarlıyor ve üretiyoruz. İster özel dekorasyon mimari tasarımlar olsun isterseniz de sayfalarımızda yer alan mobilyalar ile ilgili olsun tüm öneri, görüş ve şikâyetlerinizi bize rahatlıkla yapabilirsiniz. Formunuz hemen değerlendirilip çözüm önerileri ile ilgili çalışmalar başlatılır. Mağdur olmamanız ve sorununuzun hemen çözülmesi için aksamadan süreçlerimizi yürütüyoruz. Evmoda olarak satıştan satış sonrası hizmetlerimize kadar yanınızda yer alarak, memnuniyetinizi üst seviyede tutmak hedefi ile çalışıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.