sadsad x
asdasd
Evmoda Home Arnavutköy Açıldı!
09.11.2019

arnavutkoy-evmoda-home-acildi.webp (89 KB)

Türkiye’nin en önemli mağazalarından birisi olan Evmoda, 11. mağazasını Arnavutköy’de açtı. Arnavutköy Meydanı’nda bundan böyle vatandaşlara hizmet verecek olan mağazanın açılışına değerli konuklarımız ve vatandaşlar katılım sağladı. “Alışverişe dair aklında ne varsa” sloganıyla faaliyete geçen mağazamız, 6 katlı ve içerisinde ne ararsanız var. Mağazada, halıdan mobilyaya, beyaz eşyadan zücaciyeye, ev tekstilinden elektronik ürünlere kadar farklı kategoride yüzlerce ürün bulabileceksiniz.

Evmoda’nın açmış olduğu 11.şube aynı zamanda alışverişe gelen herkes için çeşitli kolaylıklar da sunuyor. Şubede kafeterya ve mescit alanları, gelen ziyaretçilerin dinlenmesine ve ibadetlerini gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyor. Şubenin müdürlüğü ise Şükrü Ardunç’a emanet. Evmoda Home Arnavutköy'de yaklaşık olarak 30 çalışan görev alacak. Mağazanın 4 katında mobilya ürünleri, geri kalan 2 katta da evinizin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla bulabileceksiniz.AÇILIŞA ÖZEL KONUKLARIMIZ KATILDI

Evmoda Home'un  Arnavutköy Şube açılışına Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Masterchef Mehmet gibi isimler katıldı. Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Evmoda Yönetim Kurulu Başkanımız Saraç Özdemir, “Evmoda AVM olarak 11. mağazamızı açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılış için özel kampanya ve indirimlerimiz var. Müşterilerimize en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunuyoruz. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Bununla beraber güler yüzlü çalışanlarımızla Arnavutköy halkımızın hizmetindeyiz. Bugün ayrıca açılışımıza katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’ya, Safiye Soyman ve Faik Öztürk’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Mağazamız daha sonra dualar eşliğinde Merkez Mahallesi Fatih Caddesi No:68 Arnavutköy’de açıldı. Açılış sırasında vatandaşlara çeşitli ikramlar da yapıldı. Evmoda Arnavutköy mağazamızın açılışına vatandaşın ilgisi de oldukça yüksekti.

Eğer sizlerin de evinizin ihtiyaçlarını gidermeniz gerekiyorsa, Arnavutköy mağazamıza mutlaka gelmelisiniz. 6 katlı dev mağazamızda koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı yanı sıra, elektronik, beyaz eşya, ev tekstili, züccaciye, yatak, Evmoda Kids gibi evinizin her ihtiyacını uygun fiyatlarla burada bulabileceksiniz! Üstelik tüm ürünlerimiz de garanti altında.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.