sadsad x
asdasd
Ekonomik Düğün Paketleri

Ekonomik Düğün Paketleri

20 Aralık 2019

Düğünler her ne kadar evli çiftlerin en mutlu ve en özel günü olsa da, masraf bakımından bütçelerinin önemli bir bölümünü içermektedir. Durum böyle olunca evli çiftler için diğer masraflar konusunda bütçesine uygun kampanyaları yakalamak önemli bir hal almaktadır. Bizde Evmoda ailesi olarak bu konuda siz yeni evli çiftler için her zevke ve her bütçeye uygun ekonomik düğün paketleri hazırladık.

Bilindiği üzere mobilya almak yeni evli çiftler için hem tercih bakımından hem de ekonomik bakımdan zorlayıcı bir durumdur. Biz de bu kapsamda düşünerek hem tercih kısmında hem de ekonomik kısımda sizlere yardımcı olacak ekonomik düğün paketlerini sizlere sunuyoruz. Bu paketlerin en önemli özelliği komple bir paket olması ve sizi her bir mobilya için tek tek gezmekten kurtarmasıdır.  Hem yatak odası, hem oturma odası, hem de yemek odası takımı şeklinde 3’lü bir grup paket olan ekonomik düğün paketleri ile birbiri ile uyumlu mobilyalar sizleri beklemektedir. Diğer bir önemli özelliği ise adından da anlaşılacağı üzere ekonomik olmasıdır. Her bütçeye uygunluğu ile ilgi çekerken ise asla kalite konusunda taviz vermemesi bir diğer önemli özelliğidir. Bu ekonomik düğün paketleri için örnek verecek olursa sizler için hazırladıklarımız;

1-Roma Modern Düğün Paketi

Bu paket daha uygun bütçeli çiftler için hazırlanmıştır. Daha pastel tonların hakim olduğu bu pakette klasik ve modern tarz birbiri ile uyumlu bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. İtalyan kültürünü yansıtan bu model her yaştan çifte hitap etmektedir.

roma-dugun-paketi

2- Venedik Modern Düğün Paketi

Bu düğün paketi biraz daha modern şık bir paket olarak göze çarpmaktadır. Uygun fiyatlı, günümüz modasına uygun modern düğün paketleri isteyen çiftler için son derece ideal bir pakettir.. Son zamanların vazgeçilmezi olan ahşabın doğallığı bu pakette göz önündedir.

venedik-dugun-paketi

3- Vera Modern Düğün Paketi

Bu düğün paketi üstün kaliteyi uygun fiyata sunması ile vazgeçilmezler arasına girmeye başarmıştır. Modern ezgilerinin yanı sıra farklı renk tonları ile geçiş sağlayan bu paket gerçekten şıklık arayanlar için biçilmiş kaftandır. Düğün paketlerimizde renk kartelamızdaki farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Ürün görseline tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

vera-dugun-paketi

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.