sadsad x
asdasd
Düğün Paketi Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 İpucu

Düğün Paketi Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 10 İpucu

03 Mart 2021

Yaz aylarının yaklaşmasıyla düğün sezonu açılıyor. Bu dönemlerde düğün paketlerine olan talep artmaktadır. Mobilya düğün paketleri; yatak odası takımı, oturma odası takımı ve yemek odası takımından oluşmaktadır.

Peki düğün paketi alırken nelere edilmelidir?


Dikkat etmeniz gereken özellikleri sizler için 10 maddede topladık.

- Evinizin tarzını belirleyin. Evinizde yansıtmak istediğiniz havanın nasıl olmasını istiyorsunuz? Bunu belirleyerek işe başlamak kafanızda bazı şeylerin netleşmesine neden olur. Sade mi, modern mi, klasik mi? Düğün paketinizi seçmeden önce tarzınıza karar vermek size büyük kolaylık sağlayacaktır.

- Bütçenizi belirleyin. Alacağınız düğün paketi bütçe dostu olmalıdır. Bütçenizi baştan belirlemek sizi zamandan kurtarır ve belirlediğiniz bütçenin üzerine çıkmamış olursunuz.

- Kaliteli ürünler tercih edin. Mobilyaların uzun süreli kullanımları için düşük kalitede ürün seçilmemelidir. Evmoda olarak en uygun fiyatlı düğün paketimizde bile kaliteden ödün vermiyoruz.

- Ürünlerin garanti süreleri çok önemlidir.  Mobilyanın garanti  mobilyada bir sorun çıkması sonucu devreye girecektir. Siz mağdur olamadan çıkan sorunlar çözülecektir.

- Mobilyaların boyutları evinize uygun olmalıdır. Evinizin boyutlarına uygun seçeceğiniz düğün paketi, evinizi daha şık ve daha ferah gösterecektir. Böylece hayallerinizi tasarıma doğru boyutta mobilyalar kullanarak ulaşabilirsiniz.

- Mobilyaların kendi arasındaki uyuma dikkat edilmelidir. Düğün paketi içerisindeki takımların birbiriyle uyumlu olması odanın ya da evinin bütünlüğü açısından oldukça önemlidir.

- Piyasayı araştırın. Mobilya düğün paketi almadan önce markaların sizlere sunacağı olanakları, kampanyaları iyice analiz etmelisiniz. Her tarza ve bütçeye uygun düğün paketleri için Evmoda mağazalarımıza sizleri bekliyoruz.

- Dayanıklı ve sağlam olması dikkat edilmesi gereken hususlardandır. Dayanaklı ve sağlam ürünler seçtiğinizde yıllarca kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam olmasını sağlayan nokta kullanılan hammaddedir.

- Mobilyalarınızın rengi ve tasarımı evinizin havasını belirler. Evinizde aradığınız huzura, mutluluğa ve rahatlığa kavuşmak için doğru renk ve tasarım seçimi çok önemlidir. Seçeceğiniz mobilyaya karar verirken odanın rengi de oldukça önemlidir. Koyu renkli mobilyalar evi daha dar gösterirken açık renkli mobilyalar evi daha aydınlık gösterir.

- Evinizi kendi zevkinize göre döşeyin. Düğün paketinizi istediğiniz tarzda, renkte ve bütçede seçebilirsiniz. Uzun yıllar onları kullanacak olan sizlersiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.