sadsad x
asdasd
Dekorasyonda İlham Verici Renkler

Dekorasyonda İlham Verici Renkler

25 Aralık 2019

Dürüst olalım, renk söz konusu olduğunda, sonbahar ve kış en iyi mevsimdir. Yaz renkleri, kabak tarlalarında veya elma bahçelerinde rastladığınız turuncu ve yeşil renkleri ile asla yarışamaz. Bu nedenle dekorasyonda genellikle sonbahar renkleriyle daha ilham verici şeyler ortaya koyulabilir. Muhteşem kırmızılar ve sonbaharın yeşilleri harika bir güzellik sunar. Kışın bu renklerle bezenmiş harikalar diyarında sıcak içeceğinizi yudumlarken evinizin dekorasyonu konusunda çok güzel hislere kapılabilirsiniz.  En popüler ilham verici renklerinden bazıları daha sıcak taraftadır. Bu renklerle oldukça cesur dekoratif farklılıklar yaratabilirsiniz. Turuncu, koyu yeşil gibi renklerle bezeli küçük bir ev aksesuarı ile bile büyük bir etki yaratmanız mümkün. (Örneğin sadece koltuklarınıza yastıklar koyabilirsiniz.)

Bu harika renkli aksesuarların güzelliği, onları mevsim kadar sıcak yapabilmenizdir; kış ufuktayken bu harika renklerle daha sıcak ev ortamları hazırlayabilirsiniz. Bu sıcak tonları kucaklamak için daha kalıcı yollardan uzak durmamalısınız. Örneğin duvarlarınıza ya da mobilyalarınıza da bu renklerden sunmanız şart. Birçoğu duvarlar, mobilyalar veya ön kapılar için mükemmel boya renkleri sağlar. En sıcak yaşam alanlarını oluşturmak için sonbahardan ilham alan renk kombinasyonlarını mutlaka denemelisiniz.

Mobilya aksesuarlarınızı seçerken koltuk takımınıza ve yemek odanıza uygun olacak tamamlayıcı aksesuarlar seçmek her zaman için dikkat çekici bir etki yaratacaktır.

Aksesuar modellerimiz için tıklayın.

mobilya-renkleri

Evinizi Doğru Renklerle Canlandırın

Evlerimizi önümüzdeki sezon için hazır hale getirmenin en kolay yolu, renk seçimidir. Sezonluk, modaya uygun renk paletleri sizlere bunu sunacaktır. Örneğin; sonbaharda yukarıda da bahsettiğimiz gibi yeşil ve turuncu tonları kullanılırken, kışın da kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz. Yazın ise dekorasyonda mutlaka pastel renklerle içinizi ferahlatmanız şart.

Her ne kadar beton zeminler soğuk, endüstriyel alanlarla ilişkilendirilebilse de, tasarımcılar onları tamamen yeni bir ün kazandıracak şekillerde kullanıyorlar. Burada da tabi ki renkler devreye giriyor. Dekorasyonda ilham verici renkler düşünülürken mutlaka zemine de dikkat edilmesi gerekiyor. Aslında, her zemin şaşırtıcı derecede ev gibi davetkar ve sıcak olabilir; bu arada, onları inkar edilemez bir şekilde tasarlamaktan doğar. Örneğin zeminleriniz için tercih edeceğiniz halının rengi burada büyük bir rol oynar.  

Son olarak ise perdelere gelelim. Perdelerinizi mutlaka mobilya ve halılarınıza göre seçmeniz şart. Bu sayede eviniz daha sıcak ve samimi bir havaya kavuşacaktır.

Salonunuz veya oturma odanız için koltuk takımlarımızı incelemek için tıklayın.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.