sadsad x
asdasd
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
11.630 ₺
8.190 ₺
11.415 ₺
8.040 ₺
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Baza Modelleri

Yatak odası evin en önemli ve en konforlu olması gereken bölgesidir. Günün yorgunluğunu atmak ve ertesi güne daha canlı bir şekilde kalkabilmek için yatak odasının özel olması gerekiyor. Yeni bir ev kurarken bile yatak odasına odaklanarak hem görsel açıdan hem de rahatlık açısından daha özel olması isteniyor. Yatak odasını kurarken seçiminde en dikkat edilmesi gereken ekipmanlardan biri de baza modelleri olmaktadır. Birbirinden rahat ve kullanışlı baza modelleri online mağazamızda alıcılarını bekliyor. En ideal baza modelini satın alabilmek için evmoda.com.tr mağazamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yetişkin ve Çocuk Yatak Odası İçin Bazalar

Baza alırken yetişkin yatak odası için mi yoksa çocuk yatak odası için mi ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Tek kişilik ya da çift kişilik baza modelleri seçeneklerine bakabilirsiniz. Eğer tek kişilik çocuk odası için alınacaksa daha dar ölçülerde baza modelleri tercih edilir. Sahip olduğu baza sandığı ise daha dardır ancak derinliği aynıdır. Yetişkin yatak odaları için de çift kişilik bazalar tasarlanmaktadır. Çift kişilik bazalar talebe göre daha derin olabilir ama bu durumda yatak daha yüksek duracaktır. Yüksek olmasın isteniyorsa derinliği normal yatak seviyesinde ayarlanabilir.

Ayrılabilen Çift Kişilik Bazalar

Bazalar her anlamda avantajlı yatak modelleridir. Çünkü baza modelleri arasında ayrılabilen çift kişilik yatak seçenekleri bulunmaktadır. Eğer en başta iki kişinin ya da tek kişinin kullanacağı yatak çift kişilik alınırsa sonrasında bu bazalar ayrılarak teker kişilik iki baza haline getirilebilir. Bu anlamda da oldukça konforlu ve kullanışlı yatak baza çeşitleri mevcuttur. Mobilyasının ve başlığının rengine karar vermek size kalmıştır. Farklı modelde yatak baza modelleri ve fiyatlarına mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Baza Kullanımının Avantajı

Bazaların yatakları da oldukça rahattır ancak en önemli avantajı sandık özelliğine sahip olmalarıdır. Evdeki bütün dağınıklığı, anıları, kışlık ya da yazlık kıyafetleri, yorgan ve yastık gibi ürünleri bazaya koymak mümkün olmaktadır. Evde gizli bir kiler görevi gördüğü için özellikle küçük evlerde baza tercih edilmektedir. Evmoda.com.tr ile dilediğiniz bazaya sahip olabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.