sadsad x
asdasd
Avangarde Yatak Odası Takımlarında En Beğenilen Modeller

Avangarde Yatak Odası Takımlarında En Beğenilen Modeller

07 Ocak 2020

Avangarde Yatak Odası Takımlarında en önemli nokta estetik açıdan benzersiz bir görünüme sahip olmasıdır. Zerafet ve süsün öne çıktığı bu modellerde gösteriş ön plandadır. Renk geçişleri açısından da ağırlık olarak gold ve silver tonları kullanılmaktadır. Daha sanatsal bir havası olan bu modeller bulunduğu kültürün esintilerini de barındırmaktadır. Kısacası avangarde yatak odası takımları bir sanat eseri olarak düşünülebilmektedir. Birçok farklı modelin bulunduğu ürün çeşitlerimizden en öne çıkanları ise şu şekilde sıralanabilir.

1-Milano Avangarde Yatak Odası Takımı

İtalyan kültürünün tam bir yansıması olan bu model beyaz tonlarının sarı ile muhteşem birlikteliğini ortaya koymaktadır. Chester görünümlü yatak başlığı ile tamamlanan model rahatlığı ile de dikkat çekmektedir. Normalden daha büyük dolabı ile kullanılabilirlik açısından da avantaj sağlayan bu model tam anlamıyla her konuda mükemmeliyetçi bir görünüm ve kullanım ortaya koymaktadır.

Ürünü incelemek için tıklayın.

milano-yatak-odasi-takimi

2- Roma Avangart Yatak Odası Takımı

Bir diğer İtalyan kültürünün esintilerini taşıyan bu model de mavi ve beyazın mükemmel uyumunun sarı ile etkileşimini görmekteyiz. Renk geçişleri ile benzersiz bir takım olan bu model şifonyer ve dolabının kullanımı açısından da büyüklüğü ile avantaj sağlamaktadır. Avangarde modeller genelde fazla abartlı olması ile daha orta yaşlı kesim için uygunmuş gibi düşünülse de bu takım her yaşa uygunluğu ile de öne çıkmaktadır.

Ürünü incelemek için tıklayın.

roma-yatak-odasi

3- New Mora Avangart Yatak Odası Takımı

Osmanlı kültürünün buram buram hissedildiği bu modelde ağır renk tonları ile geçişler sağlanmıştır. Osmanlı motiflerinin yer alması ve konfordan vazgeçmek istemeyenler için kaçırılmaması gereken bir modeldir.

Ürünü incelemek için tıklayın.

avangart-yatak-odalari

Yukarıdaki modellerin yanı sıra Sumatra, Prestij, Haneden, Helen ve daha birçok avangart yatak odası takımı ile sizlere sitemize beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımızı öğrenmek için durmayın hemen teklifinizi isteyin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.