sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Avangard Yemek Odaları Bir Meydan Okumadır!

Avangard bir yemek takımına sahip olmak ayrıcalıktır. Ve aynı zamanda cesarettir. Çoğunluk kendini daha rahat hissedeceği alanı, mobilyayı ve hayatı seçer, rahatlığı öncüller. Avangard takımlar ise bir iddiadır, bir öne çıkmadır. Bir meydan okumadır adeta. Evmoda, hayatı daha detaylı yaşamak istediğinizi biliyor, daha iddialı, daha gür ve güçlü! Tüm bu sanatsal içgüdülerinizi ve evinizde kendinizi özel hissetmek isteyişlerinizi karşılayacak harika bir koleksiyonumuz var. Evmoda, Avangard Yemek Odası Takımlarını gururla sunar! Baştan aşağıya sanat, detay, tasarım, şıklık ve iddia!

Avangard Yemek Takımlarının en büyük özelliği size modern takımların rahatlığını klasik takımların orjinalliği ile sunması. Bir avangard yemek takımından sadece öğünlerin durağı olmasını beklemezsiniz bu yüzden. O bir sanat köşesidir. Bir şıklık buluşması merkezi. Bir gözalıcılık manzumesi. Evmoda, Avangard Yemek Takımları ile size aradığınız şıklığı, tam da bu amaçlara uygun üretimlerle veriyor. Şıklık bir tercihtir, diyor. Ve şıklığı, kalite ve sağlamlıkla, uzun ömürlü kullanıma uygunlukla, ergonomi ve tasarımla harmanlayarak yaratıyor.

Avangard Yemek Takımlarında Bizi Neler Bekliyor?

Avangard Yemek Takımlarında neler bulacaksınız? Harika bir vitrin sizi karşılayacak. Onu istediğiniz renk ve desende seçebileceğiniz masa ve sandalye takımı tamamlayacak. Ve konsolunuz, ekürisi olan aynasıyla yemek odanızı aradığınız derinliğe kavuşturacak. Konsolunuzda özel raflar kıymetli misafirlerinizi ağırlamanızda size yardımcı olacak. Genişleyebilen masanız zamanla genişleyen ailenizi rahatlıkla karşılayacak. Öğün anında getir götür derdinden kurtaran kaşıklıklar hemen masanızdan çekmece olarak açılacak. Sandalyeleriniz yumuşak dokusu ve temizlenebilir kumaşı sayesinde her türlü rahatlığı sağlayacak. Herhangi bir talihsizlik anında kolay temizlenen dokusu sayesinde aklınızda hiçbir sorun yer etmeyecek. Vitrin, odanıza büyük bir hava katacak, iddialı bir salon ya da yemek odası için size yardım edecek. En önemlisi, Evmoda Avangard Yemek Odası Takımıyla evinizde şık bir uyum sağlanacak. Evmoda, özel koleksiyonu Avangard Yemek Takımları ile size bunu vaat ediyor.

İç Mimarların Özel Koleksiyonu Avangard Yemek Odaları

Evmoda, Avangard Yemek Odası Takımları için özel iç mimarlarla çalışıyor. Bir avangard takım kolay kolay tasarlanmıyor, bunu biliyor. Ve size tam bir uyum sunabilmek için 2021 özel koleksiyonunu işin uzmanlarıyla çalışarak dizayn ediyor. Evmoda, şıklık, kalite dolu özel seçim modellerini ödeme kolaylığı ve iki yıl garantiyle veriyor. Sizi başka baş ağrılarından da kurtarıyor. Evmoda Showroom’larına gelemeyen müşterilerine anında, hem de tüm Türkiye’ye kargo ile alışveriş imkanı sağlıyor. Senetle ödeme de dahil tüm kolaylaştırılmış ödeme seçenekleri, bankanızdan taksitlendirme de mevcut. Tüm bunlara ek, Evmoda kalitesi ve güvenli alışverişi de yanında.

Siz de hiç vakit kaybetmeyin, evinizde iddialı mobilyanın adı Evmoda Avangard Yemek Takımlarından birini seçin, salonunuza ve yemek odanıza güç ve hoşluk katın. Sanat eseri dahil olmuş evinizle iftihar edin, mutlu olun.

Çünkü Avangard Yemek Takımları ile mobilyada iddia, Evmoda!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.