sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Öğünlerinizde Sanata Doymanın Yolu, Art Deco!

Yemek Odanızda sadece yemek yemezsiniz. Orada ailenizle ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek ve sadece karnınızı değil, ruhunuzunu da doyurmak istersiniz. Bu yüzden yemek odanızda sanat çok önemlidir. Bu yüzden akşam yemeklerinizi çeşitli menülerle süslersiniz. Belki güzel bir müzik açarsınız, mesela jazz? Neden olmasın? Yemek Takımları kıymetli misafirlerinizle güzel vakit geçirmek istediğiniz o ana eşlik etmeli mi? Bunu yaşamayan bilmez elbette. Biz biliyoruz ve Evmoda olarak tam da aradığınızı size sunmaktan gurur duyuyoruz. Yemek Odalarında sanatın altından dokunuşunu seven tüm müşterilerimize koleksiyonumuz hazır: “Evmoda Art Deco Yemek Odası Takımları”!

Art Deco, tüm dekorasyonun sanatsal amaçlar ve kaygılarla dizayn edildiği özel koleksiyonumuz. Sizler için. Bir yemek takımını sadece masa, konsol, saldalyeler, aynalardan ve  vitrinden ibaret görmeyenler için. Odasına ferah bir hava verirken, aynı zamanda zengin bir şıklık da arzulayan, kullanım kolaylığını kalite ile birleştirmek isteyen sizlere özel. Art Deco Yemek Odası Takımlarımız tasarımcılarımız için sanatsal dizaynları kaliteli bir ergonomiklik ve uzun ömürlü bir kullanışlılık ile harmanladıkları en özel koleksiyonlardan. Ve Evmoda, Art Deco Yemek Takımları ile size bu sanat doyumu ve duyumunu sunmaya niyetli ve ısrarcı.

Komple Gürgen ve Ceviz Üretimler Art Deco’da!

Art Deco Yemek Takımlarında neler bulacaksınız? Modern tasarımlarla klasik tasarımları birleştiren Avangard üsluptan esintilerle tasarlanmış masa ve sandalyeler sizi karşılayacak. Seçtiğiniz takıma göre gürgen ya da ceviz ağacından komple ahşap üretimler. Konsolda detaylı şıklık için kabartmalar ve oymalar, oymaları ve kabartmaları daha belirgin gösteren altın yaldız süslemeler. Yine konsolunuzda özel raflar ve onlara yardımcı, masanızdaki kullanım kolaylığı ve misafirleriniz için hoşluk timsali kaşıklıklar. Açılarak genişleyen masanız sayesinde kalabalık misafirlerinizi ağırlama mutluluğu. Saldalyelerde kaliteli kumaş ve özel üretim malzemelerin kullanım huzuru. Kolay temizlenebilir kumaşın yumuşak dokusu. Vitrinde gözalıcı detaylar ve tasarımlar. Ve en önemlisi salonunuzla ve evinizin geri kalanıyla sanatsal bir uyum. Hepsi Art Deco Yemek Takımlarımızda özel odaklarımızdan!

Evmoda, bir yemek odası takımından neler beklenilir, daima o beklentilerin ötesine geçme amacına göre üretiyor. Ve size, sizden daha çok önem veriyor. Art Deco yemek odası takımlarında hem modern ve trend olanı yakalıyor. Hem de klasik modellerin havasını evinizin bünyesine katıyor. Avangard tasarımlar seven müşterilerine harmoni zevkler yaratıyor. Ve daima kaliteden, şıklıktan, ergonomiden, göz alıcılıktan, sanattan ödün vermeden tasarlıyor. Art Deco, tüm bu özellikleri ile size benzersiz bir deneyim sunacak.

Evmoda’da Alışveriş Çok Avantajlı!

Evmoda kalitesi ile alışveriş yapmak en büyük vaadimiz. Ama bununla kalmayan avantajlarımızdan bahsedelim. Öncelikle Art Deco Yemek Odası Takımları iki yıl garantili. 2021 özel tasarım koleksiyonu ile iç mimar önerisiyle üretiliyor. Takımı oluşturan parçalar tekil olarak da alınabiliyor. Evmoda, anında Tüm Türkiye’ye gönderiyor, taksitle ödemek isteyen müşterilerine ödemeyi bölüyor. Ve tüm bunlar Evmoda güvencesiyle size sunuluyor.

Siz de Evmoda’ya gelin, Art Deco Takımlarımızın sanat dolu güzelliği ile evinizi, salonunuzu süsleyin. Yemek takımlarınız için Art Deco Yemek Takımları ile aklınızda ne varsa, Evmoda!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.