sadsad x
asdasd
Filtre (0)
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Art Deco Yatak Odası Takımları Evinizi Sanat Galerisine Çeviriyor

Sanat denilince hepimizin aklına farklı şeyler gelir. Sanat kimilerine göre sahnede canlandırılır. Kimilerine göre bir enstrümanla icra edilir. Bazıları sanatını mikrofona söyler, bazıları ruhunun inceliğini tuvale döker. Bu yüzden sanatı ancak bir galeride ya da bir sahnede bulabileceğini düşünenler hiç de az değildir. Evmoda, böyle düşünenleri yanıltacak efsane bir koleksiyonla sizlerle. Tüm sanatseverler, bu yatak takımlarını görünce çok şaşıracak. Evmoda, Art Deco Yatak Odası Takımlarıyla size bir sanat galerisinde yürüyormuş gibi doyumlayacağınız harika tasarımlar sunuyor! Sanatseverleri sanatla şaşırtıyor. Yatak takımlarınızı, ruhunuzun duyumuna ortak ediyor.

Mobilya bazı müşterilerimiz için bir eşyadan çok ötede, bunu çok iyi biliyoruz. Her gün güne uyandığınızda ne gördüğünüz, neye dokunduğunuz, nereye baktığınız çok önemlidir. Art Deco Yatak Takımlarımızı bu yüzden, bir yatak takımından çok ötede ürettik. Tasarımlarına tüm sanat aşkımızı kattık, modern ile klasiği bir araya getirdik, görülmemiş bir tasarımı inşa edebilmek için çok düşündük. Çok yazdık, çizdik, sildik. Ve size gururla, Evmoda tablolarından birini, bir sanat galerisinde göreceğiniz türden, Art Deco Yatak Takımlarını yarattık.

Art Deco, Sanatla Yoğrulan İddialı Tasarımlar

Art Deco avangard bir üslupla tasarlandı. En kaliteli malzeme korkmadan ve endişe duymadan kullanıldı. Aykırı üsluplar korkusuzca denendi, uzak görülen stiller bir araya getirildi. Takımı oluşturan yatak, baza, komidin, şifonyer, gardrop tam bir uyumla birleştirildi. Şiir gibi yazıldı. Güçlü çizgilere ince detaylar ve bazen zengin süslemeler eklendi. Parlak gold, gümüş, bej renkleri k0rkusuzca ana renkler beyaz, ekru, krem, ahşap ve kahverengiye eklendi. Renk paleti geniş tutuldu. Ayrıcalıklı tasarımlar ince işçilik desteklendi. Tutkulu ve iddalı takımlar ve modeller oluşturuldu.

Art Deco Takımlarında yataklar ve bazalar, tam da arzu ettiğiniz konforda, kullanım kolaylığında ve sanat dolu üretildi. Geniş alanları ile depolama imkanı sunuldu. Ergonomik omurgası sayesinde sağlamlığın yanına esneklik ve kurulum kolaylığı da eklendi. Gardroplarda, bazen geniş yelpazeye savrulan tüm müşteri beklentileri ince ince karşılandı. Özel tasarım askılıklar ve fonksiyonel raf yapısı ustalıkla uygulandı. Takımın her köşesine her kenarına titizlik işlendi. Dolaplar, komidinler ve şifonyerler, her amaca ayrı bölmelerle ve kaliteli malzeme kullanılan çekmecelerle müşteri memnuniyetini zirveye taşıdı. Tüm bunlar bir birliktelik ve uyum içinde dizayn edildi. Göze batan sivriliklerden kurtulundu, aynı anda göz alıcı efsane modeller oluşturuldu. Ustalık, titizlik, hassasiyet ve sanatla tüm Art Deco Yatak Takımları, adeta yoğruldu.

Evmoda Kalitesi Ve Avantajlı Alışverişi Yanınızda!

Art Deco Yatak Takımları, özetle Evmoda kalitesi ve iddialı tasarımları demek. Evmoda, Art Deco takımlarının mükemmelliğini yatak odalarınıza taşımanız için her koşulda yanınızda. Anında sipariş, tüm Türkiye’ye kargolama, tüm banka kartlarına taksitlendirme seçenekleri, Evmoda ile alışverişi benzersiz kılıyor. Evmoda, iki yıllık garanti ile alışverişinizi taçlandırıyor!

Siz de evinizde bir sanat galerisi doyumunu yaşamak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeyin. Evmoda’ya gelin, avantajlı alışverişi sanat için yapın! Art Deco Yatak Takımları ile yatak odanızı şiir gibi dizayn edin!

Çünkü evinizde sanat için aklınızda ne varsa, Evmoda!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.