sadsad x
asdasd
2020 Mobilya Trendi

2020 Mobilya Trendi

11 Aralık 2019

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte mobilya sektörü de farklı bir boyuta taşınmıştır. Geçmişten bugüne kültürümüzü taşıyan mobilyalar da son zamanlarda evrim geçirmesine rağmen bu evrimini doğayla bütünleşerek tamamlamaktadır. Kısacası modernlik ile doğal tarz birleşerek hem şık hem de sade yeni bir tarz ortaya koymaktadır.

Evlerin vazgeçilmezi olan koltuk ve yemek odası takımları seçiminde daha modern tarz ürünler 2020 mobilya trendinde önde gözükmektedir. Ama eskiye olan ilgi de azalmamıştır. Daha çok eski moda ürünler evrilerek yeni tarz ile bütünleşmiş ve yepyeni bir tarz ortaya çıkarmıştır. Bizim de sitemizde görebileceğiniz üzere tüm modern mobilya ürünlerimiz bu doğrultuda sizlerin zevkine sunulmuştur.

Geçmişten farklı olarak günümüzde insanların hayatları aşırı yoğun, tempolu, stresli ve kargaşa içerisinde geçmektedir. İnsanlar artık bu kargaşadan yorulduğu için 2020 mobilya seçimlerinde daha doğal ve dinlendirici mobilyalar seçerek şık aksesuarlar ile kombinleme seçeneklerine gitmektedir. Gün içerisindeki tempodan çıkıp evine gelen herkes huzurlu olmak ve özel hissetmek istemektedir. Bu sebeple herkes kendi evini dekore ederken farklı ve özel olmasını arzulamaktadır. Bu nedenle 2020 yılında sıra dışı aksesuarlar, tablolar ve aynalar evimizde yer alacak aksesuarlar olacak. Bu yıl detaylarda pirinç ve krom ön planda olacak. Salon ve yemek odası duvarlarında rose veya altın renkli varaklı aynalar yerine doğa fotoğrafları gibi huzur veren tablolar yerini alacak. Yatak odalarında da büyük gösterişli yatak başlıklarının yerini kendinizi rahat hissedeceğiniz yatak başlıkları yerini alacak. Aslında bu yıl insanlar otel odası konsepti mantığı ile yol alacaklar. Yeteri kadar ve nitelikli mobilya seçimi olacak. Canlı ve renkli mobilyaların aksine mat ve pastel tonlarda mobilyalar tercih edilecek. Özellikle her dönem yerini koruyan gri rengi bu yıl daha da ön planda yer alacak.

2019 yılında bolca gördüğümüz kadife yerini kadife satene ve kotona bırakacak. Doğal görünümlü taşlar ve ağaçlar gerek TV ünitelerinde gerekse sehpalarda karşımıza çıkacaktır. Hatta her gün hızla gelişen teknoloji sayesinde 2020 yılında TV ünitelerinin yerini şömineler ile kombin dekorasyonlar alacak. Televizyonlar daha geri planda kalacak. Sıcak sohbet etme alanı oluşturmak isteyenler ise şömine ile bu sıcak ortamı oluşturup salonlarını farklı bir havaya büründürebilecekler. Özetle 2020 mobilya trendi huzur ve dinginlik konseptini temel alacak. İnsan ve rahatlık odaklı bu yılda siz de mobilya seçiminizi yaparken bunları göz önünde bulundurmalısınız. Böylece evinizde geçirdiğiniz her an özel ve huzur verici olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek İçin hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.