Stil sahibi özgün mobilya tasarımlarıyla trendi belirleyen Ev Moda, evlilik arifesindeki çiftlerin tüm ihtiyaçlarını hem son derece cazip fiyatlarla hem prestij sahibi bir şıklığıyla göz kamaştıran tasarımlarla hem de dayanıklılığıyla senelere meydan okuyacak kalitedeki mobilyalar karşılamayı sürdürüyor. Ev Moda düğün paketi, çiftlerin evini trend tasarımıyla beğeni toplayan bir şıklığın adresi haline gelecek şekilde kurması için özgün konsept tasarımlar sunuyor. Yatak odası, yemek odası ve oturma grubu ihtiyacının bir arada ve en önemlisi oldukça ekonomik fiyatlarla karşılanmasını sağlayan firmamız, E1 standartlarındaki şık tasarımlarıyla uzun seneler boyunca kullanılacak mobilyalarla karşınızda. Konforlu ve şık tasarımıyla yatak odanızın konsept bir stil kazanmasını sağlayan yatak odası takımlarından her evin ihtiyacı koltuk ve yemek takımı gibi tasarımlara kadar Ev Moda kalitesiyle çiftlerin ev kurması çok daha kolay hale geliyor.

Özel tasarım ürünü olan yatak odalarımız dinlenme kalitenizi şık bir biçimde arttırırken, konforuyla alışkanlık yaratan oturma gruplarımız günün yorgunluğundan keyifli bir ortamda kurtulmanızı sağlayacaktır. Modern mobilya trendlerinin en şık ifadesi olan yemek odası tasarımlarımız konsolundan aynasına, sandalyesinden yemek masasına her detayında kalite barındırmaktadır. Yeni nesil televizyonlarla birlikte temel bir ihtiyaç haline dönüşen TV ünitesi konusunda da konsept tasarımlar sunan Ev Moda, oturma odası ve salonlarınız hem trend bir dekorasyon çizgisi kazanmasını hem de televizyonla birlikte kullanılan tüm elektronik eşyaların derli toplu kullanılmasını sağlamaktadır.

Ev dekorasyonuna dair her ne varsa en şık, kaliteli ve ekonomik çözümlerle bulabileceğiniz EV Moda kalitesini yansıtan, birbirinden şık mobilyaların özel fiyatlarla bir araya geldiği düğün paketimize sahip olmanın ayrıcalığını yaşamak için bizimle biran önce iletişime geçin.
Ulaşmaya çalıştığınız ürün bulunamadı.Önceki sayfaya geri dönün.